KROP skrytý žľabový systém spojka krycej lišty

Kód: SR.ST.-.MLA.-/91-RAL7016AM SR.ST.-.MLA.-/91-RAL9005AM Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KROP
8,10 € / ks 6,75 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
skryty system 1
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
spojka krycej lišty

Detailné informácie

Podrobný popis

Umožňuje spájanie krycích dosiek do jedného celku, miesto spojenia je vďaka nemu neviditeľné.  Profil spojovacieho kusa je prispôsobený profilu krycej dosky, vďaka čomu tvorí jednotný celok.
PREPRACOVANÁ TECHNOLÓGIA - ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP s polkruhovým profilom žľabu, ktorý sa osadzuje so spádom smerom k zvodu, zaručuje najefektívnejšie odvádzanie dažďovej vody.
PERFEKTNÁ TESNOSŤ - Osvedčený klasický odkvapový systém KROP spolu s revolučným riešením tesnení, čiže miest spojenia žľabov so zvodom (spojovací kus rúry s tesnením), predchádza riziku únikov z inštalácie.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A VÝNIMOČNÁ ESTETIKA V JEDNOM - Možnosť vyrovnania krycích dosiek nezávisle od namontovaného odkvapového systému, vďaka použitiu špeciálnych hákov, umožňuje ideálne prepojiť funkčnosť so zachovaním estetického vzhľadu strechy a fasády.
ZOSILNENÁ KRYCIA DOSKA - Špeciálny povrchovo upravený plech s optimálnou hrúbkou 0,7 mm s dvomi prelismi zaručuje, že sa krycia doska nezvlní a vždy bude mať estetický vzhľad.
NAJDLHŠIA ZÁRUKA NA TRHU - Výhody SYSTÉMU SKRYTÝCH ODKVAPOV KROP nám dovolili poskytnúť najdlhšiu záruku od výrobcu na trhu – do 40 ROKOV (záruka za perforačnú koróziu na ZOSILNENÚ KRYCIU DOSKU).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: