KROP skrytý žľabový systém spevnená krycia lišta 2bm

Kód: SR.ST.-.MWZ.200/91-RAL7016AM SR.ST.-.MWZ.200/91-RAL9005AM Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KROP
25,82 € / ks 21,52 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
skryty system 1
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Je hlavný prvok Systému neviditeľných odkvapov, slúži na maskovanie žľabov a prekrytie spádu žľabov. Krycia doska má dodatočné prelisy, ktoré ju zosilňujú

Detailné informácie

Podrobný popis

Je hlavný prvok Systému neviditeľných odkvapov, slúži na maskovanie žľabov a prekrytie spádu žľabov. Krycia doska má dodatočné prelisy, ktoré ju zosilňujú.

PREPRACOVANÁ TECHNOLÓGIA - ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP s polkruhovým profilom žľabu, ktorý sa osadzuje so spádom smerom k zvodu, zaručuje najefektívnejšie odvádzanie dažďovej vody.
PERFEKTNÁ TESNOSŤ - Osvedčený klasický odkvapový systém KROP spolu s revolučným riešením tesnení, čiže miest spojenia žľabov so zvodom (spojovací kus rúry s tesnením), predchádza riziku únikov z inštalácie.
JEDNODUCHÁ MONTÁŽ A VÝNIMOČNÁ ESTETIKA V JEDNOM - Možnosť vyrovnania krycích dosiek nezávisle od namontovaného odkvapového systému, vďaka použitiu špeciálnych hákov, umožňuje ideálne prepojiť funkčnosť so zachovaním estetického vzhľadu strechy a fasády.
ZOSILNENÁ KRYCIA DOSKA - Špeciálny povrchovo upravený plech s optimálnou hrúbkou 0,7 mm s dvomi prelismi zaručuje, že sa krycia doska nezvlní a vždy bude mať estetický vzhľad.
NAJDLHŠIA ZÁRUKA NA TRHU - Výhody SYSTÉMU SKRYTÝCH ODKVAPOV KROP nám dovolili poskytnúť najdlhšiu záruku od výrobcu na trhu – do 40 ROKOV (záruka za perforačnú koróziu na ZOSILNENÚ KRYCIU DOSKU).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: