KROP PVC hranatý hák na krokvu 135

Kód: SR.ST.135.HDK.240.KP10-9005 SR.ST.135.HDK.240.KP10-7016 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KROP
5,94 € / ks 4,95 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
hranaty
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Krokvový hák bol navrhnutý a zároveň vyrobený tak, aby sa dal ľahko pripevniť na krokvu alebo strešnú dosku; zároveň, aby držal žľaby odkvapového systému pevne a v správnej úrovni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krokvový hák bol navrhnutý a zároveň vyrobený tak, aby sa dal ľahko pripevniť na krokvu alebo strešnú dosku; zároveň, aby držal žľaby odkvapového systému pevne a v správnej úrovni. Je vyprofilovaný z oceľovej pásoviny presne na tvar hranatého odkvapového systému.

HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP je bezpečným riešením pre zákazníkov, ktorí hľadajú udržateľné riešenia pre svoje ekologické investície.

Jeho ľahká konštrukcia a jednoduchý dizajn zaisťujú vynikajúcu tesnosť a vysoký výkon.

V súlade s našou filozofiou KROP SMART DESIGN sme zabezpečili, že HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP spĺňa nielen základné požiadavky a je šetrný k inštalácii, ale uspokojí aj fanúšikov ekológie a menšieho množstva odpadu.

Symetrický tvar žľabu spôsobuje, že jednotlivé prvky odkvapového systému sú univerzálne - každý z prvkov je symetrický a umožňuje ľubovoľnú montáž, napr. vnútorný rohk plní tiež funkcie vonkajšieho rohu.
Úsporné riadenie v duchu "menšieho množstva odpadu" zabezpečuje: použitie recyklovaných surovín (špeciálne navrhnutá zmes), minimalizáciu počtu prvkov na výrobu systému a proekologický dizajn.
Jednoduchá a ľahká forma odkvapového systému je vkusným doplnkom budov a dokonale sa zhoduje s najnovšími trendmi v stavebníctve.
NAJDLHŠIA ZÁRUKA NA TRHU - 30 ROKOV. Výhody HRANATÉHO ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KROP umožnili poskytnúť najdlhšiu záruku výrobcu na trhu - 30 ROKOV (záruka z hľadiska mechanickej trvanlivosti systému).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: