KROP PVC hranatá objímka zvodovej rúry

Kód: SR.ST.080.OBE.-KP10-9005 SR.ST.080.OBE.-KP10-7016 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KROP
3,90 € / ks 3,25 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
hranaty
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Oceľová objímka zo štvorcovej rúry sa používa na pripevnenie štvorcovej rúry k stene budovy

Detailné informácie

Podrobný popis

Oceľová objímka zo štvorcovej rúry sa používa na pripevnenie štvorcovej rúry k stene budovy. Vďaka špeciálnej konštrukcii oceľovej objímky zo štvorcovej rúry je možná ju rýchlo zamontovať.

HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP je bezpečným riešením pre zákazníkov, ktorí hľadajú udržateľné riešenia pre svoje ekologické investície.

Jeho ľahká konštrukcia a jednoduchý dizajn zaisťujú vynikajúcu tesnosť a vysoký výkon.

V súlade s našou filozofiou KROP SMART DESIGN sme zabezpečili, že HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP spĺňa nielen základné požiadavky a je šetrný k inštalácii, ale uspokojí aj fanúšikov ekológie a menšieho množstva odpadu.

Symetrický tvar žľabu spôsobuje, že jednotlivé prvky odkvapového systému sú univerzálne - každý z prvkov je symetrický a umožňuje ľubovoľnú montáž, napr. vnútorný rohk plní tiež funkcie vonkajšieho rohu.
Úsporné riadenie v duchu "menšieho množstva odpadu" zabezpečuje: použitie recyklovaných surovín (špeciálne navrhnutá zmes), minimalizáciu počtu prvkov na výrobu systému a proekologický dizajn.
Jednoduchá a ľahká forma odkvapového systému je vkusným doplnkom budov a dokonale sa zhoduje s najnovšími trendmi v stavebníctve.
NAJDLHŠIA ZÁRUKA NA TRHU - 30 ROKOV. Výhody HRANATÉHO ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KROP umožnili poskytnúť najdlhšiu záruku výrobcu na trhu - 30 ROKOV (záruka z hľadiska mechanickej trvanlivosti systému).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: