MAAD Ohýbačka ZG-4000/0.8
Kód: MAADZG-4000/0.8
Neohodnotené
Skladom u dodávateľa
Možnosti doručenia
MAAD Ohýbačka ZG-4000/0.8
Detailné informácie
Podrobný popis
Nová vylepšená verzia ohýbačky ZG-4000 umožňuje pracovať s plechom s hrúbkou až 0,8 mm. Vďaka použitiu iných konštrukčných materiálov má model ZG-4000 / 0,8 ohýbací lúč so šírkou iba 20 mm a tlakový lúč má ďalší priestor medzi základňou stroja.
Technické udaje:
Pracovná šírka:4080 mm
Max. hrúbka plechu:0,8 mm
Max. uhol ohybu: 135 °
Šírka ohýbacej lišty: 20 mm