KROP PVC hranatý roh- univerzálny 135/90 stupňov

Kód: SR.PV.135.NUN.090.KP10-9005 SR.PV.135.NUN.090.KP10-7016 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: KROP
10,96 € / ks 9,13 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
hranaty
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nárožník Vám umožňuje pevne spojiť dva štvorcové žľaby nastavené pod uhlom 90 stupňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nárožník Vám umožňuje pevne spojiť dva štvorcové žľaby nastavené pod uhlom 90 stupňov. Vďaka svojej všestrannosti sa používa vo vnútorných a vonkajších rohoch budovy.

HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP je bezpečným riešením pre zákazníkov, ktorí hľadajú udržateľné riešenia pre svoje ekologické investície.

Jeho ľahká konštrukcia a jednoduchý dizajn zaisťujú vynikajúcu tesnosť a vysoký výkon.

V súlade s našou filozofiou KROP SMART DESIGN sme zabezpečili, že HRANATÝ ODKVAPOVÝ SYSTÉM KROP spĺňa nielen základné požiadavky a je šetrný k inštalácii, ale uspokojí aj fanúšikov ekológie a menšieho množstva odpadu.

Symetrický tvar žľabu spôsobuje, že jednotlivé prvky odkvapového systému sú univerzálne - každý z prvkov je symetrický a umožňuje ľubovoľnú montáž, napr. vnútorný rohk plní tiež funkcie vonkajšieho rohu.
Úsporné riadenie v duchu "menšieho množstva odpadu" zabezpečuje: použitie recyklovaných surovín (špeciálne navrhnutá zmes), minimalizáciu počtu prvkov na výrobu systému a proekologický dizajn.
Jednoduchá a ľahká forma odkvapového systému je vkusným doplnkom budov a dokonale sa zhoduje s najnovšími trendmi v stavebníctve.
NAJDLHŠIA ZÁRUKA NA TRHU - 30 ROKOV. Výhody HRANATÉHO ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KROP umožnili poskytnúť najdlhšiu záruku výrobcu na trhu - 30 ROKOV (záruka z hľadiska mechanickej trvanlivosti systému).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: