BTR SYSTEMS BOLT

Kód: BO.S.K-701640/91 BO.S.K-801740/91 BO.S.K-900540/91 BO.S.K-602040/91 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: BTR System
11,38 € / ks 9,48 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
BTR Systems Color
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
BTR SYSTEMS BOLT

Detailné informácie

Podrobný popis

Strešná krytina z prírodného kameniva BOLT nadväzuje  na bitúmenovú strešnú krytinu, avšak jej konštrukcia a tvar v kombinácii s pevnosťou ocele potiahnutej na oboch stranách zmesou hliníka a zinku spôsobuje väčšiu odolnosť voči poveternostným podmienkam a ohňu. BOLT je k dispozícii v rôznych farbách, od tmavo čierneho Onyxu až po rôzne farby zeme.
Výnimočný tvar priťahujúci pozornosť priam magnetickou silou... Bolt je kompozícia, ktorá prebudí záujem, zaostruje zmysly a odhaľuje plnosť svojich tvarov až vtedy, ak sa na ňu pozriete pozorne z blízka.

Tento jedinečný, pútavý dizajn je obrovskou výhodou striech s prírodným kamenivom Bolt.  Strešné krytiny Bolt sú elegantným vrcholom strechy. Na výber sú až 4 farby: čierna, sivá, hnedá a zelená, ktoré sa dajú úspešne zladiť s rôznymi odtieňmi fasády, okien a dverí. Kúzlo tejto strešnej krytiny dodáva aj hrubé zrno prírodného kameniva. Vďaka tomu má strešná krytina výraznú, príťažlivú štruktúru.

A hoci sila profilu Bolt spočíva práve v dizajne, neznamená to žiadne kompromisy v prospech kvality. Tento výrobok je prepracovaný v každom detaile. Pozostáva z niekoľkých vrstiev, vďaka ktorým je povlak strešnej krytiny odolný voči poveternostným podmienkam. Účinne potláča zvuk dažďových kvapiek alebo guľôčok krupobitia narážajúcich na strešnú krytinu a tiež zabraňuje prehriatiu podkrovia počas horúcich letných dní.

To však neznamená, že Bolt je vhodný len pre netypickú alebo dokonca avantgardnú architektúru. Strešná krytina je dokonalým doplnkom klasického tvaru budovy a umožňuje elegantné zakončenie strechy.

Technické parametre
Celková šírka  ~ 1357 mm
Šírka skutočného krytia  1282 mm
Hrúbka ocele + 150AZ  min. 0,42 mm
Výška stupňa - skoku škridly  20 mm
Hmotnosť listu  ~ 3 kg
Hĺbka profilu  21 mm
Dĺžka stupňa - Modul  370 mm
Dĺžka listu  425 mm
Počet modulov na m2  2,11 szt/m2
1 paleta=300ks=142,18m2

* Technológia tlače neumožňuje presnú reprodukciu farebných náterov, preto sú zobrazené farby iba na ilustráciu a môžu sa líšiť od skutočných farieb.

Farby vzoriek podliehajú výrobným toleranciám a môžu sa mierne líšiť od materiálu dodaného na stavenisko.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: