BTR SYSTEMS BLIZZARD

Kód: BL.S.K-800440/91 BL.S.K-300940/91 BL.S.K-701640/91 BL.S.K-801740/91 BL.S.K-900540/91 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: BTR System
10,13 € / ks 8,44 € bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvoľte variant
BTR Systems Color
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

BTR SYSTEMS BLIZZARD

Detailné informácie

Podrobný popis

Blizzard je výsledkom práce odborníkov a pokrývačov. Je to spoľahlivá strešná krytina, ktorá ochráni váš domov po celé roky. Osvedčená kvalita a spoľahlivosť v súlade s prírodou a v reakcii na jej požiadavky. Výrobok má najdlhšiu písomnú záruku dostupnú na trhu 60 rokov.
Jedinečný vzhľad strešnej krytiny s prírodným kamenivom zabezpečuje jedinečná forma s dvojitým pretláčaním. Táto forma strešnej krytiny je reakciou na aktuálne architektonické trendy. 

BLIZZARD je štýlový, priamočiary tvar s dvojitým pretláčaním. Tvar odkazuje na klasické keramické škridle, ktoré sú doplnené prírodným kamenivom. Je to vysoko estetický výrobok so šľachetnou štruktúrou. BLIZZARD je neoddeliteľnou súčasťou krajiny moderných strešných krytín.

Blizzard má v škridle 6 hlbokých pretlačení. Blizzard je k dispozícii v rôznych farbách, ktoré sú vhodné nielen v novostavbách, ale aj na strechách skôr tradičných budov. Už pri sklone strechy 14° môžete získať elegantnú optiku uložených strešných panelov, ktorá pripomína typické keramické strechy.

Nezabúdame ani na praktické uplatnenie. Všetko pre uľahčenie práce pokrývača. Strešná krytina s prírodným kamenivom BLIZZARD umožňuje veľmi rýchlu a jednoduchú montáž.

Pravidelný vzor umožňuje uložiť potrebné množstvo tabúľ. Počas montáže sa používa optimálny počet tabúľ s malým množstvom odpadu.
Vrstva prírodného kameniva tlmí hlas dažďu, padajúceho ľadu a vetra. To umožňuje špeciálne pohodlie pre ľudí bývajúcich v podkroví.

Technické parametre
Celková šírka  ~1196 mm
Skutočná šírka pokrytia  1141 mm
Hrúbka ocele + AZ 150  min. 0,42 mm
Výška stupňa - skoku krytiny  35 mm
Hmotnosť tabule  ~3 kg
Hĺbka profilu  21 mm
Dĺžka stupňa - Modul  370 mm
Dĺžka tabule  430 mm
Počet modulov na m2  2,37 pcs./m
1 paleta=300ks=126,58m2

* Technológia tlače neumožňuje presnú reprodukciu farebných náterov, preto sú zobrazené farby iba na ilustráciu a môžu sa líšiť od skutočných farieb.

Farby vzoriek podliehajú výrobným toleranciám a môžu sa mierne líšiť od materiálu dodaného na stavenisko.

blizzard

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: