UNISAN- jednostranná univerzálna páska

Kód: EV.JEDSTRPASUNI60X25/91
Neohodnotené
Značka: BLACHOTRAPEZ
12,90 € / ks 10,75 € bez DPH
Na objednávku
UNISAN- jednostranná univerzálna páska na kov,drevo,plast, 60mm x 25m

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna jednostranná páska vyrobená z PE vystužená polyesterovým vláknom a špeciálnym lepidlom na báze akrylovej disperzie. Široko sa používa v stavebníctve, najmä na lepenie a opravy fólií a strešných fólií z plastov a ich lepenie na drevo a kovové prvky. Používa sa tiež na lepenie ďalších stavebných výrobkov na báze plastov. Výhody: Vynikajúca priľnavosť Vysoká odolnosť proti vlhkosti Inštalácia bez rezacieho noža.
V stavebníctve sa široko používa ako lepiaca páska na lepenie, opravu a utesnenie medzier všetkých druhov rúr, odpadových potrubí a vetracích potrubí, ktoré prechádzajú fóliami a hydroizolačnými a strešnými membránami. Okrem iného na lepenie plastových výrobkov na báze polypropylénu, polyetylénu, vystužených materiálov, izolačného papiera, dreva, kovových častí, listov sadrokartónu alebo kameňa. Ideálne lepí a utesňuje zaoblené povrchy alebo nepravidelné tvary. Funguje dobre pri oprave všetkých druhov poškodenia, ako sú diery, rezy. Na použitie na hladkých a drsných povrchoch.

* Technológia tlače neumožňuje presnú reprodukciu farebných náterov, preto sú zobrazené farby iba na ilustráciu a môžu sa líšiť od skutočných farieb.

  Farby vzoriek podliehajú výrobným toleranciám a môžu sa mierne líšiť od materiálu dodaného na stavenisko.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: