Malco TurboShear CM nadstavec na rezanie vlnitého a trapéz plechu

Kód: TSCMEV
Neohodnotené
Značka: Malco
203,03 € / ks 169,19 € bez DPH
Na objednávku

Tieto nasadzovacie nožnice fungujú lepšie a rýchlejšie ako ručné nožnice na kovové strešné krytiny. Malco TSCM umožňuje ľahké priečne rezy, rýchle pozdĺžne rezy a presné kruhové a štvorcové výstupné rezy. Vlnité plechové strešné krytiny a bežné plechové strešné panely s trapézovým (krabicovým) vzorom je možné ľahko rezať pomocou TSCM.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rezanie vlnitej plechovej strešnej krytiny je jednoduchšie s Malco TurboShear TSCM. Tieto nasadzovacie nožnice fungujú lepšie a rýchlejšie ako ručné nožnice na kovové strešné krytiny. Malco TSCM umožňuje ľahké priečne rezy, rýchle pozdĺžne rezy a presné kruhové a štvorcové výstupné rezy. Vlnité plechové strešné krytiny a bežné plechové strešné panely s trapézovým (krabicovým) vzorom je možné ľahko rezať pomocou TSCM.

Podlhovasté ostrie sú vyrobené s kompaktnými čeľusťami, ktoré vytvárajú strmé 75° presadenie, takže vrták je pri zahájení rezu držaný v takmer vertikálnom prístupe. Pretože tieto odsadené brity sledujú stúpajúci uhol vlnitého alebo lichobežníkového profilu, rukoväť vŕtačky alebo aku vŕtačka má vôľu, aby sa prirodzene sklopila dole a stále čistila povrch strešného panelu. Táto rezačka vlnitých striech pracuje pri vysokých alebo nízkych rýchlostiach na kontrolu, ktorú potrebujete, aby ste sledovali presné línie rezu. Odolné ozubenie a robustné čepele z tvrdenej uhlíkovej ocele spolu ponúkajú dlhú životnosť pri rezaní plechu hrúbky 0,31 – 0,61 mm strešných panelov. Možnosť bočného nastavenia nožov zaisťuje, že optimálny rezný výkon a manévrovateľnosť môžu byť zachované po celú dobu životnosti nožov.

Elegantná, ľahká strihacia hlava z hliníkového odliatku a kompaktná lisovaná polymérová patentovaná vŕtacia svorka umožňujú maximálnu prenosnosť a jednoduchosť. Teleskopická vŕtacia svorka sa prispôsobí dĺžke aj šírke obľúbených veľkostí vrtákov, vrátane rázových uťahovákov s menším telom. Upevňovacia svorka ponúka voliteľné rozperky pre veľké puzdrá motora pre lepšie prispôsobenie nástroja vŕtačke. Upínacia objímka umožňuje otáčanie strihacej hlavy o 360 ° pre optimálnu vôľu nástroja pri navigácii v profiloch alebo pre uľahčenie ľahkého toku materiálu.

Pracuje rýchlejšie a pritom poskytuje vysoko kvalitný rez v porovnaní s ručnými nožnicami pri rezaní vlnitého kovu.
Jednoduché priečne rezy do vlnitej plechovej strešnej krytiny a trapézových krabicových profilov.
Hodí sa pre sieťovú alebo akumulátorovú vŕtačku, ktorú už vlastníte.
Podlhovasté, kompaktné brity umožňujú vŕtanie držať v strmom presadení, takže rukoväť/batéria oddeľuje panel.
Čepele s dlhou životnosťou sú ľahko vymeniteľné.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: