Malco Nožnice na plech Max2000, Pravý strih, Pelikán

Kód: M2007EV
Novinka
Neohodnotené
Značka: Malco
69,17 € / ks 57,64 € bez DPH
Skladom

Malco Nožnice na plech Max2000, Pravý strih, Pelikán - sú profesionálny nástroj nevyhnutný pre správne vykonávanie pokrývačských prác. Nožnice s výnimočnými prevádzkovými parametrami a dokonale profilovanou rukoväťou. Vďaka novej rukoväti a prevodom páky, sa nožnice radu MAX2000 od MALCO stali jednotkou na americkom trhu a určite sa stanú aj jednotkou vo vašej taške s náradím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice Malco Max2000 sú vyrábané v USA a sú k dispozícii v ľavom, pravom a kombinovanom reze.

Tieto nožnice sú vybavené ergonomickými rukoväťami v štýle Euro. Texturované, jednofarebné, lisované termoplastické rukoväte a zarážky prstov dopĺňajú úzky otvor rukoväte, aby sa zmestili do veľkých aj malých rúk. Obojstranná západka rukoväte ovládaná palcom a vymeniteľná tlačná pružina dopĺňajú tento užívateľsky prívetivý dizajn.

Všetky nožnice Malco Max2000 sa vyznačujú vynikajúcimi kalenými ostriami čepele pre "maximálnu" životnosť rezu. Nitované zložené spojenie hlavy k rukoväti znásobuje ručnú páku používanú užívateľom. Spojenie nikdy nebude hrkať ani sa uvoľňovať! A ľahko nastaviteľná otočná skrutka s nylonovou poistnou maticou bezpečne drží nastavenie.

Štandardné ľavé, pravé a kombinované rezná ramená majú široko otvorené čeľuste so zúbkovaným spodným ostrím pre rýchle kontrolované rezy do vrstvených kovov a švov. Presne brúsené hroty nožov režú aj do stiesnených priestorov a lícujú so stenami pod uhlom 90 °.

Funkcie:
Vynikajúca životnosť reznej hrany.
Prevody znásobujú pákový efekt ruky používateľa.
Nastaviteľná otočná skrutka.
Rukoväte padnú do veľkých aj malých rúk.

Kapacity
Hliník 1,57 mm
Meď 1,37 mm
Pozinkovaná oceľ 1,37 mm
Mäkká oceľ 1,22 mm
Nerez 1 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: