Malco Krimpovacie kliešte 90 na zvody, 5 čepieľok

Kód: C6REV
Neohodnotené
Značka: Malco
87,22 € / ks 72,68 € bez DPH
Skladom

Krimpovacie kliešte Malco C6R využijete v práci nad hlavou alebo v stiesnených pracovných priestoroch, na zmenšenie rúrky a okrúhleho kovového potrubia a vytvorenie samčieho pripojenia na spájanie dielov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Detailný popis produktu
Odsadené rukoväte udržujú ruky mimo pracovných prekážok, ako sú trámy a zároveň podporujú správnu orientáciu rúk pre uchopenie. Päť čepelí tohto všestranného ručného náradia vytvára 41 mm dlhé, plytké, dvojité krimpovanie, ktoré zaisťuje tesne priliehajúce a nepriepustné spojenie. Spojenie je tiež viac samonosné počas inštalácie. Zarážka zatvárania rukoväte udržuje konzistentný profil krimpovania. Tvrdená celooceľová konštrukcia a nikel-chrómová povrchová úprava zaisťujú dlhú životnosť.

Krimpovacie kliešte Malco C6R sú tiež vybavené ergonomickou technológiou RedLine Handle. Navrhnuté otváranie rukoväte dopĺňa prirodzený silový zdvih ruky každého užívateľa a maximalizuje výkonnú mechanickú výhodu 7:1 zloženého pákového spojenia hlavy k rukoväti. Pohodlné tvary rukoväte, protišmyková vložka rukoväte, pružinové ovládanie rukoväte a západka rukoväte ovládaná palcom, zaisťujú prirodzené uchytenie a pocit pre pohodlné ovládanie jednou rukou pri práci.

Funkcie:
Ľahko pracujte nad hlavou alebo v tesných priestoroch na zmenšenie koncov okrúhleho potrubia.
Vytvára tesne priliehajúci, samonosnejší krimpovaný spoj.
Zložená páka vytvára mechanickú výhodu 7:1.
Ergonomické rukoväte Redline vás neunavia.

Kapacity:
Hliník 0,90 mm
Meď 0,58 mm
Nerezová oceľ 0,46 mm
Pozinkovaná oceľ 20,71 mm
Mäkká oceľ 0,61 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: