BTR SYSTEMS BLIZZARD

9,69 s DPH / ks 8,07 € bez DPH / ks
Na objednávku
Blizzard
Obj. čislo:
BL.S.K-900540/91

BTR SYSTEMS BLIZZARD

Blizzard je výsledkom práce odborníkov a pokrývačov. Je to spoľahlivá strešná krytina, ktorá ochráni váš domov po celé roky. Osvedčená kvalita a spoľahlivosť v súlade s prírodou a v reakcii na jej požiadavky. Výrobok má najdlhšiu písomnú záruku dostupnú na trhu 60 rokov.
Jedinečný vzhľad strešnej krytiny s prírodným kamenivom zabezpečuje jedinečná forma s dvojitým pretláčaním. Táto forma strešnej krytiny je reakciou na aktuálne architektonické trendy.

BLIZZARD je štýlový, priamočiary tvar s dvojitým pretláčaním. Tvar odkazuje na klasické keramické škridle, ktoré sú doplnené prírodným kamenivom. Je to vysoko estetický výrobok so šľachetnou štruktúrou. BLIZZARD je neoddeliteľnou súčasťou krajiny moderných strešných krytín.

Blizzard má v škridle 6 hlbokých pretlačení. Blizzard je k dispozícii v rôznych farbách, ktoré sú vhodné nielen v novostavbách, ale aj na strechách skôr tradičných budov. Už pri sklone strechy 14° môžete získať elegantnú optiku uložených strešných panelov, ktorá pripomína typické keramické strechy.

Nezabúdame ani na praktické uplatnenie. Všetko pre uľahčenie práce pokrývača. Strešná krytina s prírodným kamenivom BLIZZARD umožňuje veľmi rýchlu a jednoduchú montáž.

Pravidelný vzor umožňuje uložiť potrebné množstvo tabúľ. Počas montáže sa používa optimálny počet tabúľ s malým množstvom odpadu.
Vrstva prírodného kameniva tlmí hlas dažďu, padajúceho ľadu a vetra. To umožňuje špeciálne pohodlie pre ľudí bývajúcich v podkroví.

Technické parametre
Celková šírka ~1196 mm
Skutočná šírka pokrytia 1141 mm
Hrúbka ocele + AZ 150 min. 0,42 mm
Výška stupňa - skoku krytiny 35 mm
Hmotnosť tabule ~3 kg
Hĺbka profilu 21 mm
Dĺžka stupňa - Modul 370 mm
Dĺžka tabule 430 mm
Počet modulov na m2 2,37 pcs./m
1 paleta=300ks=126,58m2

* Technológia tlače neumožňuje presnú reprodukciu farebných náterov, preto sú zobrazené farby iba na ilustráciu a môžu sa líšiť od skutočných farieb.

Farby vzoriek podliehajú výrobným toleranciám a môžu sa mierne líšiť od materiálu dodaného na stavenisko.

Parametre

Hmotnosť 3,108 kg
 • Telefonický kontakt
  +421 903 526 289
 • Doprava zadarmo

   objednávky nad 50 €

 • Tovar na sklade
  expedujeme do 24 hod.
 • 60 rokov garancie
  na vybrané výrobky
 • Zákaznícky servis
  kľúč k spokojnosti

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.